OtoMoto

NAJWIĘKSZA NIEZAWODNA

PLATFORMA HANDLU POJAZDAMI.

NOWE OTOMOTO.PL

Rewolucja to słowo, które wszystkim jednoznacznie kojarzy się ze znaczącą zmianą, z czymś co zastępuje dotychczasowe standardy nowymi. OTOMOTO nie zmienia swoich standardów

SPRZEDAŻ I KUPNO
SKUTECZNIE ZAKOŃCZONE
SUKCESEM.

Każda przeglądarka.

Każde urządzenie.

otomoto zawsze dostępne.

APLIKACJE MOBILNE.

Technologia i rozwój Internetu zmieniają świat na naszych oczach. OTOMOTO nie pozostaje w tyle, a prawde mówiąc staramy się wyprzedzać trendy i wprowadzać innowacje, warte Waszej uwagi.

Dostęp do informacji czy rozrywki, wirtualne biura, kontakt z ludźmi oddalonymi o tysiące kilometrów – to wszystko dzisiaj oferują inteligetne telefony i tablety.

Konkretniej – oferują to coraz bardziej zaawansowane aplikacje mobilne.

Szczególnie motoryzacja jest branżą, w której informatyczne innowacje są wręcz warunkiem koniecznym do odniesienia sukcesu. Aplikacje mobilne stały się synonimem funkcjonalności Internetu w nowoczesnym świecie

Chcemy by w OTOMOTO pozwalały one użytkownikom na dostęp do serwisu zawsze, niezależne od używanego urządzenia, systemu operacyjnego czy przeglądarki internetowej.

Tylko działając w taki sposób możemy w pełni spełniać swoje zadanie – być niezawodną i najlepszą platformą handlu pojazdami.

Pobierz aplikacje całkowicie za darmo: