OtoMoto

DOSTARCZAMY SKUTECZNOŚĆ

W PROFESJONALNEJ FORMIE

10 LAT.

Przez 10 lat istnienia OTOMOTO zbudowało nie tylko najbardziej zaawansowaną internetową platformę handlu pojazdami.
Nie do przecenienia jest przede wszystkim wpływ OTOMOTO na rynek motoryzacyjny w Polsce!

SPRZEDAŻ I KUPNO
ODPOWIEDNICH
POJAZDÓW

POZNAJ BLIŻEJ
ŚWIAT OTOMOTO

Samochody to nie tylko pojazdy, to także emocje. OTOMOTO to coś więcej niż tylko platforma handlu pojazdami.
To miejsce, w którym zaczynają się motoryzacyjne historie milionów kierowców.

STRATEGIA.

Pomagamy sprzedawać i kupować pojazdy udostępniając naszym Klientom nowoczesne i zaawansowane narzędzia. Naszą strategię opieramy na trzech filarach: zaufaniu, profesjonalizmowi i skuteczności.

ZAUFANIE.

  • To kluczowy czynnik determinujący sukces klientów indywidualnych i biznesowych oraz samego OTOMOTO. Rynek pojazdów używanych w Polsce jest szczególnie narażony na brak zaufania i transparentności, dlatego od samego początku starannie dbamy o budowanie dobrych i przejrzystych relacji pomiędzy sprzedającymi i kupującymi pojazdy.

    W OTOMOTO doskonale wiemy, że poziom zaufania bezpośrednio przekłada się na zadowolenie Klientów z przeprowadzonej transakcji. Wiemy też, że tylko zadowolony Klient będzie chciał do nas wrócić, dlatego właśnie zaufanie uczyniliśmy filarem naszej działalności.

PROFESJONALIZM.

  • Nie uznajemy kompromisów w kwestii profesjonalizmu. Wychodzimy z założenia, że jako lider jesteśmy zobowiązani do dostarczania naszym partnerom i Klientom nowoczesnych i precyzyjnych narzędzi oraz rozwiązań biznesowych. W ten sposób budujemy własny profesjonalizm i wpływamy na kształtowanie odpowiedniej postawy u wszystkich uczestników procesu kupna i sprzedaży pojazdów. Dzięki takiemu podejściu rozwijamy również branżę samochodów używanych. Chcąc nazywać siebie profesjonalistami nie osiadamy jednak na laurach – cały czas staramy się, aby nasza platforma działała coraz lepiej i spełniała coraz wyższe wymogi.

SKUTECZNOŚĆ.

  • Kiedy ktoś planuje sprzedaż lub kupno pojazdu, poszukuje partnera, który pomoże mu w osiągnięciu celu i spełni jego oczekiwania. Szczególnie w przypadku branży samochodów używanych posiadanie takiego partnera jest niezwykle ważne. Pewne i oczywiste jest również to, że jedynie zakup lub sprzedaż zakończone sukcesem mogą być miarą skuteczności.

    Przez dekadę funkcjonowania OTOMOTO aktywnie uczestniczyło w milionach transakcji, dzięki czemu zapracowaliśmy na miano sprawnego i sprawdzonego partnera. Ciągle jednak chcemy się rozwijać, dlatego dbamy również o efektywność działań naszych partnerów. Wierzymy, że to jedyna recepta na to by jeszcze bardziej podnieść własną skuteczność.